Прикордонник Чопського загону зворушив своїх доньок сюрпризом

24 Січня 2023, 14:22
Дружина Юрія разом з чоловіком вирішили зробити дівчаткам сюрприз 4403
Дружина Юрія разом з чоловіком вирішили зробити дівчаткам сюрприз

Донечки прикордонника Чопського прикордонного загону Юрія Катруся й Олеся найбільше просили у молитвах до Бога про повернення батька з війни. І ось їх бажання здійснилося - татусь повернувся додому.

Дружина Юрія разом з чоловіком вирішили зробити дівчаткам сюрприз, тож їх щастю не було меж – було безліч обіймів та радощів, йдеться на сайті Державної прикордонної служби України. 

Прикордонник Юрій з перших днів війни вирішив стати на захист своєї держави. Схвильованій такою звісткою дружині терпляче пояснював, що це його обов’язок як чоловіка і батька: 

«Якщо ми не зупинимо цю війну, цим доведеться займатися нашим дітям. А вони мають зростати у мирі, який ми мусимо вибороти».

У минулому Юрій - офіцер служби цивільного захисту. Після завершення кар’єри у ДСНС разом з дружиною розвивали сімейний бізнес - виготовлення та продаж унікальних вишитих виробів. Звідси пізніше й з'явився позивний «Вишиванка».

З початком повномасштабного вторгнення російських військ чоловік залишив улюблену справу на Юлію та пішов у військкомат. За розподілом його призначили у Чопський прикордонний загін. Після курсу навчань Юрій у складі бойового підрозділу вирушив спочатку на північ, а потім і на схід. Разом з побратимами тримав оборону у Бахмуті.

Після короткої відпустки прикордонник знову повернувся до виконання військового обов’язку. Як каже чоловік: «Спершу наведемо порядок з ворогом, все інше – після Перемоги!».

 

Коментар
12/07/2024 П'ятниця
12.07.2024