Про нас

Про «Район. Життя»

«Район. Життя» – видання про стиль життя у сучасній громаді

Видання розповість про дозвілля, хобі, подорожі, поділиться корисними порадами та щоденними добрими новинами.

Наша місія – всеохопно висвітлювати життя у містах і селах трьох областей та сприяти якісним змінам і життя кожного. 

Наші цінності: 

  • сталий розвиток;
  • добробут;
  • рівноправ’я;
  • репутація.

 

Сайт є частиною мережі Район.in.ua

Район.in.ua – це не просто група видань. Ми співпрацюємо. Ми допомагаємо один одному. Ми вчимося. Поява кожного наступного видання підсилює нас. Тому ми даємо можливість журналістам і підприємцям відкривати власні видання на нашій платформі на засадах франчайзингу. 

Усі сайти мережі за 2020 рік зібрали читацьку спільноту зі 5,7 мільйона читачів з усіх куточків світу. Найпалкіші прихильники стежать за життям редакції у групі Друзі Району

Нині бренд «Район.in.ua» працює у Волинській, Рівненській та Закарпатській областях. Також він об’єднує сім тематичних проєктів: 

А ще працюють фан-сторінки Район.Котики та Район.Мелроуз.

У команді мережі працює понад 30 професійних медійників. Це – кореспонденти, репортери, аналітики, редактори, фотокореспонденти. 

Керівниця мережі – Наталія Голодюк; головна редакторка мережі – Ірина Воротна, керівниця інноваційних проєктів – Наталія Пахайчук.

Мережа гіперлокальних сайтів Район.in.ua працює у складі компанії CID Media Group. Це – один з найбільших на теренах Західної України та найбільший на Волині медіахолдинг, до складу якого входять проєкти Таблоїд Волині, Сім'я і дім та радіо СіД fm. 

CID Media Group – є частиною інвестиційної групи VolWest Group, що працює на ринку приватного капіталу з 1992 року.

24/03/2023 П'ятниця
24.03.2023
15:35