Про нас

Про «Район. Життя»

«Район. Життя» – видання про стиль життя у сучасній громаді

Видання розповідає про людей, які надихають, які наближають нашу Перемогу, про щоденні добрі новини, а вони є, не зважаючи ні на що.

Наша місія – всеохопно висвітлювати життя у містах і селах Волинської, Рівненської, Закарпатської областей та сприяти якісним змінам у них. 

Наші цінності: 

  • сталий розвиток;
  • добро;
  • рівноправ’я;
  • репутація.

Сайт є частиною мережі Район.in.ua

Район.in.ua – це не просто група видань. Ми співпрацюємо. Ми допомагаємо один одному. Ми вчимося. Поява кожного наступного видання підсилює нас. Тому ми даємо можливість журналістам і підприємцям відкривати власні видання на нашій платформі на засадах франчайзингу. 

Найпалкіші прихильники стежать за життям редакції у групі Друзі Району

Нині бренд «Район.in.ua» працює у Волинській, Рівненській, Закарпатській, Львівській та Херсонській областях. Також він об’єднує сім тематичних проєктів: 

А ще працюють фан-сторінки Район.Котики та Район.Мелроуз.

У команді мережі працює понад 50 професійних медійників. Це – кореспонденти, репортери, аналітики, редактори, фотокореспонденти. 

Головна редакторка мережі – Ірина Воротна, керівниця інноваційних проєктів – Наталія Пахайчук.

Редакторка видання Район.ЖиттяОксана Федорук.

Мережа гіперлокальних сайтів Район.in.ua працює у складі компанії CID Media Group. Це – один з найбільших на теренах західної України та найбільший на Волині медіахолдинг, до складу якого входять проєкти Таблоїд Волині, Сім'я і дім та радіо СіД fm. 

CID Media Group є частиною інвестиційної групи VolWest Group, що працює на ринку приватного капіталу з 1992 року.

24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024