«Нам є заради кого і заради чого воювати»: історія військового командира з Волині

25 Червня 2024, 14:14
«Нам є заради кого і заради чого воювати»: історія військового командира з Волині 271
«Нам є заради кого і заради чого воювати»: історія військового командира з Волині

Олег на псевдо «Каспер» – командир першої механізованої роти Ковельського батальйону 100 окремої механізованої бригади Сухопутних військ.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці бригади. 

Олег  є яскравим представником нової генерації командирів у Збройних Силах України.

Первинне офіцерське звання військовому присвоїли вже під час широкомасштабного вторгнення, а до призначення на посаду командира роти чоловікові довелося покерувати взводом.

Також «Каспер» свого часу встиг побувати на чотиримісячних курсах у Латвії. Саме там йому прищепили любов до західних зразків зброї.

«Особливо мені подобається шведський ручний протитанковий гранатомет «Карл Густав». Розроблений відразу після Другої світової, він досі лишається справді ефективним засобом знищення ворожої бронетанкової техніки», – розповів Олег.

«Каспер» відзначається богатирською тілобудовою. Свого часу займався волейболом, рукопашним боєм, дзюдо. Досі, при зрості 194 сантиметрів і вазі 130 кілограмів, завиграшки сідає на шпагат.

Підрозділ Олега, як і уся 100 омбр, безперервно пробув на «нулі» довгих 15 місяців. Спочатку у Серебрянському лісі на Лиманському напрямку, згодом – на тоді найпекельнішому Покровському напрямку.

«Сказати, що нам було важко – це не сказати нічого. Але завдяки підготовці особового складу та злагодженості підрозділів ми достойно виконали усі поставлені перед нами завдання. Моя віра в Перемогу лишається такою ж непохитною, як і в перші дні широкомасштабного вторгнення. Ми вже дуже добре навчилися нищити ворога, а головне – нам є заради кого і заради чого воювати», – поділився військовий.

 

Коментар
13/07/2024 П'ятниця
12.07.2024