Кіберполіцейський взяв участь у гонці «Характер Азов» на підтримку українських воїнів

25 Червня 2024, 12:58
Кіберполіцейський взяв участь у гонці «Характер Азов» на підтримку українських воїнів 311
Кіберполіцейський взяв участь у гонці «Характер Азов» на підтримку українських воїнів

Роман Феденко – кіберполіцейський, що пробіг дистанцію у 3 кісометри з перешкодами під час благодійного забігу на підтримку бригади спеціального призначення «Азов». 

Захід відбувся на території Національного комплексу «Експоцентр України» у Києві. Про це йдеться на сайті Нацполіції України. 

22 червня Роман Феденко разом з іншими учасниками гонки «Характер Азов» випробовував свої сили на дистанції з перешкодами різних рівнів складності на пересічній місцевості. 

Цей забіг став справжнім викликом, що вимагав від учасників не лише фізичної витривалості, а й психологічної стійкості та командного духу.

Загалом у заході взяли участь сотні людей, серед яких були спортсмени, військові та волонтери. Благодійні внески учасників підуть на підтримку бригади спеціального призначення «Азов», забезпечуючи їхні потреби.

«Участь у таких заходах – це не лише можливість підтримати наших захисників, але й спосіб продемонструвати солідарність і готовність допомогти», – зазначив Роман Феденко.

Нагадаємо, що кіберполіцейські вже брали участь у благодійних гонках «Spartan Race» у жовтні минулого року та у квітні цього року, підтримуючи ЗСУ та ГУР МО.

Коментар
13/07/2024 П'ятниця
12.07.2024