Із пенсії на фронт: історія колишнього поліцейського з Волині

24 Червня 2024, 16:49
Військовий Олексарнд «Шахматист» 285
Військовий Олексарнд «Шахматист»

Олександр – колишній волинський поліцейський, що воює проти Росії. 

Вступив на службу чоловік у лютому 2022 року. Про це йдеться на фейсбук-сторінці 100 окремої механізованої бригади Сухопутних військ. 

Проходить військову службу Олександр в батальйоні Луцького району 100 омбр.

Присвятивши понад 25 років свого життя служінню українському народу в міліції та поліції, Олександр пройшов шлях від оперуповноваженого до начальника одного з підрозділів. 

У 2016 році він вийшов на пенсію у званні підполковника. Проте з початком повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року Олександр знову вдягнув однострій – цього разу піксельний.

Зустрівши початок війни в рідних Ківерцях, Олександр вирушив до військкомату і за розподілом потрапив до 100 бригади. 

Він розпочав свій військовий шлях на посаді старшого водія, але незабаром, враховуючи його професійний та життєвий досвід, його призначили головним сержантом одного з бойових підрозділів батальйону.

У війську Олександр обрав собі позивний «Шахматист», адже він дуже полюбляє грати в шахи. 

«У житті, як і у грі, потрібно прораховувати свої дії на кілька ходів наперед, перш ніж щось зробити. А особливо, коли це стосується людських життів», – розповідає військовослужбовець.

За успішне виконання службових обов’язків Олександр був нагороджений відзнакою «За оборону рідного краю» від командування бригади. У квітні цього року він обійняв нову посаду – інструктора штабу. 

«Роби те, що повинен, і роби це професійно. Разом із тим, в будь-якій ситуації необхідно залишатися людиною. Тоді і люди ставитимуться відповідно, незалежно від статусу», – запевняє «Шахматист».

Найбільше наш герой прагне повернутися додому з Перемогою, адже там на нього чекає велика любляча родина: дружина Наталія, 14-річний син Богдан та 16-річна донька Софія, а також батьки: Сергій та Катерина.

 

Коментар
12/07/2024 П'ятниця
12.07.2024