Кохання під час війни: військовий одружився поблизу лінії фронту та дізнався стать дитини

20 Червня 2024, 12:31
Військовий Ярослав та його кохана Оксана 286
Військовий Ярослав та його кохана Оксана

Військовослужбовець Ярослав одружився зі своєю коханою Оксаною за кількадесят кілометрів від лінії фронту.

Відразу після одруження пара провела гендер-паті – буде хлопчик. Про це пише УП.Життя.

Ярослав – військовослужбовець зенітної ракетної батареї, який познайомився з майбутньою дружиною 6-7 років тому – незадовго до того, як приєднався до лав ЗСУ.

«Познайомилися ми в компанії друзів на Новий рік. А потім щось закрутилося, завертілося. То на каву, то разом гуляти, та й понеслося. Ми давно планували (одружитися – ред.), але я вічно в роз’їздах, фактично вдома рідко бував. Усе думали, от-от закінчиться мій контракт», – розповів чоловік.

Служба Ярослава у війську мала закінчитися в день початку повномасштабної війни – 24 лютого 2022 року. Тоді військовому залишилося поставити останню печатку на документах у військовій частині, але він вирішив не залишати лав Збройних сил.

Через неможливість від’їхати від позицій на тривалий час, церемонію подружжя провели поблизу лінії фронту. Молодята взяли шлюб у колі найближчих друзів і побратимів.

«Дуже багато людей по позиціях, усі зайняті, тому не було дуже можливості багатьом збиратися», – зазначив військовий.

У цей день молоді також дізналися стать їхньої майбутньої дитини – в Ярослава та Оксани народиться хлопчик. Новоспечене подружжя вже розмірковує над тим, яке ім’я дати своєму первістку.

Медовий місяць подружжя планує провести вже після перемоги.

 

Коментар
12/07/2024 П'ятниця
12.07.2024