В Україні запустили е-Карту послуг для ветеранів війни

19 Червня 2024, 15:15
В Україні запустили е-Карту послуг для ветеранів війни 1037
В Україні запустили е-Карту послуг для ветеранів війни

Міністерство у справах ветеранів України спільно з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні запустило е-Карту послуг для ветеранів війни в громадах.

Е-Карта доступна на платформі е-Ветеран. Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

На е-Карті ветерани та їхні родини можуть знайти послуги, які пропонують державні, недержавні та міжнародні організації. 

Користувачі можуть відфільтрувати інформацію за: 

  • Місцем надання послуг, 
  • Типами послуг, 
  • Описом послуг, категорією отримувачів та умовами надання.

На порталі представлено 7542 послуги, включаючи психологічну підтримку, медичні програми, патріотичне виховання, мистецтво та підтримку ветеранських об'єднань і підприємницьких ініціатив. 

Е-Карта є агрегатором даних, який значно спрощує доступ до інформації для ветеранів.

«Мінветеранів запускає ще одне цифрове рішення задля розширення та спрощення доступу до інформації про всі наявні в Україні послуги  від усіх стейкхолдерів. E-Карта – це по суті агрегатор даних, якого бракувало ветеранській спільноті. Тепер усе, що потрібно ветеранам і ветеранкам, можна швидко знайти через свій смартфон або комп’ютер, зазначивши лише область або свою територіальну громаду. Е-Карта – це, в першу чергу, інструмент інформування про можливості розвитку й допомоги для ветеранів і ветеранок у їхніх громадах. У той же час, це єдине місце, де інформація подана простою мовою про те, що можна отримати просто тут і зараз», – зазначив виконувач обов’язків Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун

Як користуватися е-Картою 

Для користування е-Картою потрібно зайти на сайт Мінветеранів, де відфільтрувати область, громаду, тип послуги. 

Після чого, програма визначає адресу, де ветеран може отримати послуги.   

«Портал  містить інформацію для спрощення процесу за принципом «знайшов-прийшов-отримав» для кожного ветерана і кожної ветеранки», – зазначають у Мінверетанів.

Е-Карта є «живим» інструментом, який оновлюється щодня. Наразі команда Міністерства працює над залученням обласних адміністрацій, громад, місцевих громадських організацій та бізнесу. 

Нині проєкт протестували в Івано-Франківській та Тернопільській областях. 

Важливо зазначити, що за достовірність та повноту інформації відповідають організації, які її надали. 

Також на е-Карті можуть бути відображені адреси надання послуг на тимчасово окупованих територіях або в зонах ведення активних бойових дій, але самі послуги переміщені в безпечні регіони.

 

Коментар
13/07/2024 П'ятниця
12.07.2024