На Волині діти прикордонників пройшли оздоровлення

17 Червня 2024, 10:43
На Волині діти прикордонників пройшли оздоровлення 310
На Волині діти прикордонників пройшли оздоровлення

Пів сотні дітей військовослужбовців Волинського прикордонного загону Державної прикордонної служби України відвідали оздоровчий табір на Любомльщині. 

Діти займалися активностями, брали участь у квестах та арт-терапії. Про це Район.Життя повідомили у пресслужбі Благодійного фонду «Сучасна Україна».

Оздоровлювались у таборі інтеграційного центру «Замлиння» коштом місцевого бюджету також діти Любомльської громади.

Щодня діти мали спортивні квести, грали в командні ігри, тренувалися на спортивному майданчику просто неба. 

Для гармонійного відпочинку на території інтеграційного центру облаштовані затишні зони для релаксу, творчих майстеркласів, спілкування та фотосесій.

Один із таборових днів діти провели на озері Світязь у гостинному відпочинковому комплексі Nester House, де шеф ресторану навчав юних таборовиків готувати піцу. 

Також діти грали регбі на березі Світязя, купалися та каталися на стапборді.

«За два роки роботи з дітьми постраждалими від війни, в рамках проєкту For Kids UA, зробили висновок, що комплексна робота для покращення ментального здоров’я та  активний відпочинок працює найефективніше. Робота психологів, яка інтегрована у загальний настрій таборових заходів та майстер-класів, допомагає дітям вивільнити емоції та страхи, що заважають їм жити щасливе дитинство», – зазначив президент Благодійного фонду «Сучасна Україна» Володимир Гавриш.

Зазначається, що, окрім оздоровлення дітей прикордонників, благодійний фонд займається проведенням таборів для мам та дітей, що постраждали від воєнної агресії, сімей загиблих Героїв, дітей з поведінковими розладами внаслідок пережитих страхів війни. 

У межах проєкту For Kids UA з 13 по 23 червня у «Замлинні» оздоровлюватимуться та покращуватимуть ментальне здоров’я мами з дітьми. 

Під час табору психологи та арт-терапевти працюватимуть окремо з мамами та дітлахами, намагаючись задовольнити їхні запити та дати можливість тримати фокус на собі та роботі зі своїми травмами.

Читайте також: Картини, писанки і паски: як на Волині пройшли великодні «Теплі долоні»

 

 

Коментар
13/07/2024 П'ятниця
12.07.2024