Дочекалася тата з війни: довгоочікувана зустріч прикордонника з донькою

14 Червня 2024, 18:41
Дочекалася тата з війни: довгоочікувана зустріч прикордонника з донькою 470
Дочекалася тата з війни: довгоочікувана зустріч прикордонника з донькою

Соломія – донька прикордонника Олександра, який з початку цього року в складі прикордонної комендатури швидкого реагування Волинського загону відправився виконувати бойові завдання на Донеччину.

Про це Район.Життя повідомили у Пресслужбі Волинського прикордонного загону західного регіонального управління державної прикордонної служби України.

Олександр разом з побратимами протистоїть російським окупантам на одному з найгарячіших напрямків. Ворог щодня намагався штурмувати позиції українських захисників, тож прикордонникам тоді доводилося нелегко.

Соломія з мамою та дворічним братиком підтримують тата-військового. Дівчинка спілкується із татом по телефону, відправляючи посилку, завжди розфарбовує її та кладе всередину дитячі малюнки, аби захисник відчував тепло рідних.

«Доня дуже переживала, що тато може не повернутися. У нашій родині уже є втрати в цій війні, тому   для Соломії місяці розлуки були дуже тривожними», – розповіла дружина прикордонника Вікторія.

Нещодавно довгоочікувана зустріч відбулася. Соломія довго не відпускала тата з міцних обіймів, адже дуже сумувала і сильно його любить. Любить проводити з ним час, грати в різні ігри, активно відпочивати. А ще каже, що її тато – найкращий, бо з татом можна все.

 

 

Коментар
13/07/2024 П'ятниця
12.07.2024