«Спочатку нам треба здолати ворога»: історія військового з Волині

12 Червня 2024, 14:01
Олександр на псевдо «Ткач» 252
Олександр на псевдо «Ткач»

Олександр на псевдо «Ткач» – головний сержант другої механізованої роти Ковельського батальйону 100 окремої механізованої бригади.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці 100 окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ.

У лютому 2022-го, дізнавшись про широкомасштабне вторгнення, волинянин відразу записався до Добровольчого формування територіальної громади.

А вже за два місяці зрозумів, що настав час долучитися до Збройних Сил України.

«Від мого рідного Любомля рукою подати до кордону з Євросоюзом. А до фронту, здавалося б, далеко – понад тисяча кілометрів. Проте я добре розумів, якщо не дати ворогу гідну відсіч – він дуже скоро «постукає» і у двері волинян», – поділився Олександр.

Спочатку «Ткач» разом із побратимами обороняв північні державні рубежі на Волині. Згодом був понад рік у Серебянському лісі на Луганщині. Далі – запеклі бої на Покровському напрямку. Там Олександрові довелося багато працювати над евакуацією поранених і довозом боєприпасів на позиції:

«Ми стали злагодженим колективом, тож у найгарячіші моменти орієнтувалися не на формальні посадові обов’язки. Кожен робив те, чого тут і зараз вимагала ситуація – завдяки цьому і вдавалося виконувати поставлені перед нами завдання», – розповів військовий.

«Ткач» мріє повернутися на рідну Волинь, де на нього чекають кохана дружина Оксана, 15-річна донечка Каріна, а також захоплення туризмом.

«Та спочатку нам треба здолати ворога. Частково це залежить від наших союзників – їм справді не варто зволікати з наданням зброї Україні. Але багато що якраз в руках самих українців. Збройні Сили потребують залучення нових людей – це дасть більше можливостей для ротацій підрозділів та відпочинку конкретних бійців. Варто лишень мобілізаційним процесам набрати пристойний темп – і десь на горизонті ми помітимо обриси майбутньої Перемоги», – зазначив Олександр.

 

Коментар
12/07/2024 П'ятниця
12.07.2024