«Вільні не можуть бути рабами»: історія бійця, який повернувся з-за кордону

11 Червня 2024, 13:55
Військовий Максим зі своїми друзями 320
Військовий Максим зі своїми друзями

Максим – 41-річний військовий, який працював далекобійником в Європі, проте повернувся з-за кордону, аби стати до лав Збройних сил України.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці 23 інженерно-позиційного полку.

«Важко було повірити, що це реальність. Зателефонувала дружина і каже, що почалась війна. В мене не було інших думок окрім тих, що потрібно негайно повертатись до України», – розповів Максим.

Таке ж рішення прийняли і друзі Максима – Анатолій та Ігор. Чоловіки вже давно товаришують, разом працювали далекобійниками закордоном, а в Україні – мешкають по сусідству.

До березня 2022 року усі троє курсували Європою, а далі не могли змиритися із російською агресією проти України і повернулись на Батьківщину. Повернулись, щоб добровольцями мобілізуватися у ЗСУ.

І вже в березні друзі пліч-о-пліч стояли на плацу 23 інженерно-позиційного полку Командування Сил підтримки Збройних Сил України.

«Я ніколи не проходив строкової служби. Армія для мене – це щось нове. Я навіть уявлення не мав, що мене тут чекатиме. Але в мене було бажання – бути корисним своїй державі і йти на захист Батьківщини», – зазначив боєць.

Бажання служити в ЗСУ було таке сильне, що Максима не стримували проблеми з коліном, яке було проопероване. Друге коліно теж довелось оперувати, але вже після першої ротації.

«Знаєте, коли я їздив по Європі, то всі бачили, що я українець. Бо на правій руці у мене тату із нашим тризубом, яке символізує – волю. То як могло б бути по-іншому? Вільні не можуть бути рабами! Тому я в ЗСУ», – поділився військовий.

Тризуб на руці надихав під час виконання бойових завдань й нагадував, за що він разом із побратимами бореться.

Під час ротації, Максим мав змогу зробити ще одне тату.

«З цього часу на правій руці маю Україну «в обіймах» калини і колосків. Тут все на місці: і Крим, і повернуті з окупації міста та села. Й дасть Бог ми все повернемо додому, до України. Я вірю в це!», – зазначив військовослужбовець полку.

 

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром