Режисеру Князівської бригади вручили «Оскар»

07 Червня 2024, 12:32
Режисеру Князівської бригади вручили «Оскар» 159
Режисеру Князівської бригади вручили «Оскар»

Військовий на псевдо «Не той Тарантіно» – режисер, який випускає кумедні відео та має багато прихильників, які з нетерпінням чекають нових серій.

З нагоди Дня журналіста командир Князівської бригади полковник Олексій Трубніков привітав хлопця та вручив «Оскар». Про це йдеться на фесбук-сторінці 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Війна іде не лише на фронті, а й в інформаційному просторі. Ворог періодично атакує Телеграм-канал, пише ганебні коментарі у Фейсбуці тощо. Тоді й народилася ідея, формат якої відразу «зайшов».

«Фільми Квентіна Тарантіно завжди славилися вдалими діалогами. Подібне завдання поставив собі і я. І щоб провести паралель з режисером, але не порушити авторські права, назвався – Не той Тарантіно. А назва кіностудії –Kupyan´k Hooligans production», – розповів військовий.

У відео відзнятих із дронів повністю відсутній звук. Режисер завжди додає відповідні звуки, щоб краще занурити глядача у атмосферу подій. 

Здається, це лише беззвучне відео з дрона, який знищує ворога. Проте «Не той Тарантіно» почав створювати сюжетну лінію, монтувати відео, додавати звуки навколишнього середовища, інфографіку, титри. Згодом, за допомогою штучного інтелекту, у фільмах з’явився голос. 

Слід зазначити, що відео створюється не лише за мотивами реальних фільмів Квентіна Тарантіно. За основу беруться актуальні події та підбирається відповідна кінострічка.

«Коли на росії проходили вибори, ми зробили фільм «Сутула гора». Згадали там і про концерт Кобзона, і про бутерброд Навального. Показали фразу «Ми своіх нє бросаєм» – в дії. Фільм зібрав багато переглядів, уподобань та коментів», – поділився «Не той Тарантіно».

Підписники також допомагають вдосконалювати фільми: активно коментують фільми, просять створювати нові та дають поради. «Не той Тарантіно» прислухається до їх думки. Наприклад, перші діалоги створювалися, «як воно є» – російською, але за бажанням прихильників режисера, стали перекладатися солов’їною. Також за їх бажанням на початку фільмів тепер йде допис: «У фільмі жодна людина не постраждала». 

«Поки ворог не вгамується, будемо продовжувати битися з ним на всіх фронтах. Знищувати кулями, дронами, ракетами та давити морально на інформаційному фронті. Чекайте нових серій!», – зазначив режисер. 

 

 

Коментар
12/07/2024 П'ятниця
12.07.2024
11.07.2024