«Я не рівняюсь по «Міс Всесвіт»: новий «Холостяк» розповів, яких жінок чекає на шоу

28 Травня 2024, 18:15
Олександр Терен/ Скріншот із відео 496
Олександр Терен/ Скріншот із відео

Герой нового сезону «Холостяка» ветеран війни Олександр «Терен» Будько розповів, які жінки йому подобаються та яким дівчатам варто подавати заявку на участь у шоу з ним.

Своє перше інтерв'ю в ролі холостяка він дав Еммі Антонюк на її ютуб-каналі «Це ніхто не буде дивитися».

Читати також: Новим «Холостяком» став відомий український ветеран. ФОТО

На запитання ведучої, який типаж жінки йому найбільше подобається, він відповів, що у його світі стандартів краси не існує. 

«Я не рівняюсь по «Міс Всесвіт». Я не будую для себе ідеалів, не будую для себе ідолів, авторитетів. Це може бути будь-хто. Тобто, для мене головне той внутрішній світ, про який я кажу. Може бути дівчина, яка, знаєш, не підпадає під стандарти краси, але в ній буде щось таке, внутрішнє, якась енергія, яка буде до себе притягувати. Мені не важливо, хто вона, чи вона була взагалі міс чого-небудь. Просто ця людина сама до себе буде притягувати», – поділився Олександр.

До слова, у коментарях під новиною про нового «Холостяка» про своє бажання взяти участь у шоу повідомили «Міс Україна Всесвіт-2021» Анна Неплях та продюсерка оскароносного документального фільму «Маріуполь» Василіса Степаненко.

Скріншот із відео
Скріншот із відео

Олександр «Терен» зазначив, що для нього найбільш важливим є інтелект людини, життєва позиція, а зовнішність буде «приємним бонусом».

«Важлива людська щирість. Коли людина насправді прийде на проєкт не за підписниками, не за якоюсь власною славою, марнославством. А прийде для знайомства», – розповів ветеран.

Але серед його принципових вимог – дівчина повинна розмовляти українською і не мислити «какая разница, на каком язикє разговарівать».

«Це принципово. Але якщо ти будеш розмовляти англійською, I can speak English... По-третє, дівчині потрібно переглянути усі випуски «Відвалу ніг», для того, щоб бути в контексті проблеми в Україні людей з інвалідністю. Не обов’язково вона повинна допомагати будувати пандуси, але якщо буде розділяти це зі мною, це буде говорити про свідомість людини», – вважає Олександр.

Детальніше – дивіться на відео:

 

Коментар
13/06/2024 Четвер
13.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром