В Америці жінка в 99 років стала випускницею школи

28 Травня 2024, 13:07
Елеанор Моннінгер 302
Елеанор Моннінгер

Елеанор Моннінгер отримала диплом середньої школи через 81 рік після того, як перервала навчання під час Другої світової війни.

Їй не вистачило одного класу до закінчення, коли її брат пішов воювати під час Другої світової війни, а батько потребував її допомоги у веденні сімейної ферми. Про це пише The Washington Post.

Після завершення війни жінка почувалася «занадто старою», щоб повернутися до школи, і не вбачала у цьому великої користі.

Жінка зізналася, що завжди шкодувала про те, що не закінчила школу, і почувала себе вигнанкою, коли її однокласники зібралися на 50-річну зустріч випускників і не запросили її.

У 2022 році племінник Моннінгер зв'язався з керівником Шкільного округу Макомб і попросив видати тітці диплом. Після перевірки записів та консультацій з представниками Державної ради освіти, керівник шкільного округу вирішив, що жінка може отримати свідоцтво про закінчення середньої школи завдяки своєму військовому внеску.

Свій диплом Моннінгер отримала у присутності майже 150 однокласників, які були на 80 років молодшими за неї. 

«За всі свої роки я ніколи не бачив, щоб випускник отримував овації, — зазначив інспектор 185 шкільного округу Мейкомб у західному Іллінойсі Патрік Тумі.

Поки вона була на сцені, Моннінгер пожартувала, що її диплом про середню освіту не може бути кінцем її академічної кар’єри

 «Мені лише 99. Я можу зараз піти на курси коледжу», – сказала жінка.

Тепер диплом займає почесне місце у її квартирі.

«Я тримаю його відкритим на столі прямо біля себе. Тепер можу його показувати всім», – зазначила Елеанор.

 

Коментар
13/06/2024 Четвер
13.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром