В Україні відкриються понад 200 Центрів життєстійкості

24 Травня 2024, 11:55
В Україні відкриються понад 200 Центрів життєстійкості 943
В Україні відкриються понад 200 Центрів життєстійкості

Центри життєстійкості працюватимуть у 209 територіальних громадах у 22 областях України.

З-поміж лідерів за кількістю серед областей – Київська, Сумська та Івано-Франківська. Про це йдеться на сайті Міністерства соціальної політики України.

Упродовж травня до Програми життєстійкості долучилися ще 56 територіальних громад, які підтримуватимуть ментальне здоров’я своїх мешканців.

Цим проєктом Мінсоцполітики не хоче обмежуватися і в планах на наступний рік – масштабувати його, аби житель кожної громади мав доступ до Центру життєстійкості.

«Сьогодні психологічна допомога потрібна всім. Важливо, щоб кожен знав, де є дружній безбар’єрний простір, де нададуть професійну підтримку, познайомлять з тими, хто проходить схожі виклики. Активність громад, які долучилися до проєкту, свідчить, що такі Центри вкрай потрібні українцям – незалежно від територіального розташування», – зазначила Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович.

Спільними зусиллями Міністерства, органів місцевого самоврядування, бізнес-партнерів та громадського сектору, вже 73 Центри життєстійкості надають свої послуги громадянам. 

Із найбільш затребуваних – групові навчальні тренінги «Самодопомога Плюс» від ВООЗ та «Батьківство без стресу» від ЮНІСЕФ. А також – індивідуальні консультації з психологами та фахівцями соціальної роботи.

Довідково: Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» Першої леді Олени Зеленської.

 

 

Коментар
13/06/2024 Четвер
13.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром