У Луцьку співак MONATIK здійснив мрію юного хлопця

23 Травня 2024, 16:42
MONATIK та Андрій Дегтярьов 364
MONATIK та Андрій Дегтярьов

Андрій Дегтярьов – 14-річний житель Маріуполя, в якого тато та дідусь загинули під час обстрілу.

У межах благодійного проєкту «Здійсни мрію» команда «1+1 media» та артист  MONATIK  долучилися до здійснення мрії підопічного благодійного фонду «Діти Героїв». Про це пише УНІАН Lite.

Завдяки цьому проєкту хлопцю вдалося зустрітися зі своїм кумиром – співаком MONATIK. 

Зустріч відбулася в рідному місті артиста – Луцьку, яке Андрій довгий час хотів відвідати, адже дуже полюбляє подорожувати Україною. До того ж побачити славнозвісний Луцький замок, подивитися панораму міста – було ще одним бажанням хлопця. 

Дмитро з радістю зустрівся зі своїм шанувальником, вручив школяру символічні подарунки, серед яких авторська «Книга мрій», а також запросив хлопця на свій наступний концерт у Луцьку, який відбудеться 31 травня у Луцькому замку. 

«Якщо знайомство зі мною стало мрією, то для мене – це велике досягнення. Я вірю в мрії. І дуже хотілося б цією вірою заражати. Це ж хороший, правильний заряд», – поділився MONATIK.

Від початку повномасштабної війни протягом кількох місяців Андрій разом із сім’єю жили в окупованому місті Маріуполі. Родина була вимушена ховатися в підвалі, адже це було єдиним безпечним місцем від масованих обстрілів. 

Під час чергової атаки, шукаючи продукти для сім’ї, батько та дідусь Андрія від численної кількості поранень загинули. Попри пережиті події, хлопець не припиняє мріяти та бажає відвідати Сполучені Штати Америки.

«Кожна дитина має право на щастя, тому наш фонд робить все можливе, щоб подарувати його своїм підопічним. Ми віримо, що разом зможемо подолати будь-які труднощі та забезпечити цим дітям щасливе майбутнє, на яке вони заслуговують. Мета БФ «Діти Героїв» – не лише допомогти їм з першочерговими потребами, але й дати можливість жити повноцінним життям, здійснити свої мрії та знайти своє місце у світі», – зазначила керівник благодійного фонду «Діти Героїв» Тетяна Новицька.

 

Коментар
13/06/2024 Четвер
13.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром