В Україні запрацює програма для ветеранів війни зі сфери культури

23 Травня 2024, 16:03
Богдан Бунчак 283
Богдан Бунчак

«Віднова Ветерани» – програма, яка спрямована на підтримку демобілізованих військових, які до повномасштабного вторгнення мали мистецьку практику чи навчали інших людей.

Організатори цим хочуть підтримати колежанок та колег в їхньому відновленні практики, а також відновленні психологічному та соціальному. Про це йдеться на фейсбук-сторінці громадської організації «Інша Освіта».

До створення цієї програми доєднався художник Богдан Бунчак, який у своїй мистецькій практиці працює з темою релігії. Також він – доброволець та демобілізований військовий після поранення.

На даний момент, засновники на етапі дослідження: перевіряють, чи все заплановане має сенс та може бути корисним, і роблять це в розмові з тими, для кого ця програма створена.

«Запрошуємо до розмови ветеранок та ветеранів, які до фронту працювали в культурній та/чи освітній сфері та наразі є демобілізованими. З вас – до двох годин часу на онлайнову чи офлайнову розмову з Богданом. З нас – інформація з перших рук про Віднову Ветерани та запрошення до участі, як тільки стартонемо», – запрошують організатори.

Зареєструватись можна заповнивши форму, заявки приймаються до 30 травня. 

«Підтримки в інтеграції потребують всі ветеранки та ветерани, незалежно від професії. Ми починаємо з культурної та освітньої сфери, бо це  – наші спільноти, частиною яких ми є та потреби яких розуміємо найкраще. Ми починаємо з культурної та освітньої сфери, бо треба починати з чогось меншого та обмеженого. Радо ділитимемось всіма напрацюваннями та інсайтами з іншими колегами, які працюють з ветеранками та ветеранами, аби таких програм було більше», – йдеться у дописі.

 

Коментар
13/06/2024 Четвер
13.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром