Волинські підлітки готували здорову їжу з Першою леді та Клопотенком

21 Травня 2024, 18:27
Волинські підлітки готували здорову їжу з Першою леді і Клопотенком 341
Волинські підлітки готували здорову їжу з Першою леді і Клопотенком

Підлітки та молодь з Луцька разом із Першою леді та Євгеном Клопотенком взяли участь у фіналі гри про здорове харчування «ГраЇмо».

Про це Район.Життя повідомили у Yevhen Klopotenko Press Office.

«ГраЇмо» – це інтерактивна кулінарно-освітня гра для підлітків та молоді віком від 10 до 17, яка складається із активностей про здоровий спосіб життя та корисне харчування.

«Ця гра – іще одна важлива грань реформи шкільного харчування, яку здійснює Україна. Лише так – свідомо, за участю всіх членів родини – можна виростити покоління зі здоровими харчовими звичками. Звісно, важко завжди дотримуватися ідеалу «здорової тарілки». Але знати його потрібно, бо з наших знань і починаються правильні рішення», – зазначила Олена Зеленська. 

Загалом у конкурсі взяли участь майже 25 000 підлітків і молоді з 39 громад по всій Україні, які пройшли 12-місячний курс та виконали тематичні завдання у чат-боті.

У фіналі гри зустрілися 22 підлітків із 16 міст країни, а саме з: Хмельницького, Чорноморська, Києва, Вишневого, Сновську, Плотича, Городища, Фастова, Заводського, Тернополя, Луцька, Харкова, Бучі та Здолбунова. 

Всі фіналісти взяли участь у бранчі із Євгеном Клопотенком, де їх нагородили корисними подарунками, зокрема власними шефськими фартухами.

«У мене немає своїх дітей, але мені постійно хочеться робити щось добре для інших. Щоб українські діти їли краще. Щоб через їжу підтримувалося і їхнє фізичне та ментальне здоров'я, і міцнішав культурний код. Наприклад, цей проєкт. Він показав, що підлітки можуть вчитися основ здорового харчування в ігровій формі. Можуть обирати для свого раціону смачне й корисне, а не лише смачне. Можуть рости здоровими українцями, оскільки вміють правильно обирати їжу, яка не тільки впливає на їхній організм, а й на їхнє майбутнє», – зазначив шеф-кухар Євген Клопотенко.

Довідково: проєкт «ГраЇмо» створений ініціативою з поліпшення культури харчування «Cult Food» шеф-кухаря Євгена Клопотенка за підтримки Дитячого фонду ООН («ЮНІСЕФ») в Україні в межах програми з формування здорового харчування серед дітей та молоді.

 

Коментар
13/06/2024 Четвер
13.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром