«Ми усі мріємо про щасливе, безпечне та мирне майбутнє для наших дітей»: історія військового з Луганщини

24 Квітня 2024, 14:24
Сергій Жеглов 127
Сергій Жеглов

Сергій Жеглов – прикордонник з Старобільська, що на Луганщині, який був один із перших, кому довелося зустрічати ворога. 

Під час повномасштабного вторгнення він виконував службові обов'язки у відділі «Біловодськ» Луганського прикордонного загону. Про це йдеться на фейсбук-сторінці Західного регіонального управлінняДержприкордонслужби України-Західний кордон.

Коли військовослужбовці дізналися про вторгнення російських військ на територію України, вони почали готуватися до оборони та облаштовувати позиції. Згодом отримали наказ про відхід та у подальшому діяли у складі Сил Оборони.

Найбільше Сергій намагався вберегти свою сім’ю. Він попросив їх поїхати у село до батьків, оскільки там був підвал, який міг слугувати укриттям. За першої ж можливості телефонував дружині, переконувався, що вона та діти в порядку і повертався до бойових завдань.

Військовий зазначає, що найважчі його бої відбулися у районі Бахмута. Під час оборони цих позицій один з побратимів загинув, а Сергій та ще один прикордонник отримали поранення. Обидва чоловіки вирішили продовжити бій і залишалися на позиціях ще майже добу, допоки їх не евакуювали.

Після реабілітації військовий повернувся до свого підрозділу, який на той час перебував на ротації. Згодом його призначили для подальшого проходження служби у Чопський прикордонний загін. Також до Ужгорода переїхала його сім’я.

 «Я припинив хвилюватися за безпеку своєї родини лиш тепер, коли ми всі разом, але цей спокій дуже відносний. Ми усі мріємо про щасливе, безпечне та мирне майбутнє для наших дітей. Якщо нам потрібно його виборювати, то будемо робити це до останнього. Ми не хотіли цієї війни, але якщо вона випала на нашу долю, то ми маємо пройти це випробування з честю!», – зазначив Сергій.

 

Коментар
26/05/2024 Субота
25.05.2024
24.05.2024