Прикордонник з Волині повернувся зі Швеції, щоб захищати Україну

24 Квітня 2024, 13:32
Військовий Андрій 916
Військовий Андрій

Військовий Андрій – прикордонник, який змінив роботу автомеханіка у Європі на ремонт автомобілів на фронті.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Коли почалося повномасштабне вторгнення, Андрій на той момент працював автомеханіком на вантажному сервісі у Швеції. Побачивши новини з України, боєць відразу повернувся в Україну та пішов служити до Волинського прикордонного загону.

«Я як їхав сюди з-за кордону конкретно розумів, що якщо кожен буде говорити, що я не хочу чи це не потрібно, тоді нічого доброго в Державі не буде, усе розвалиться», – розповів прикордонник.

За фахом, Андрія призначили до авторемонтного підрозділу, а згодом він вирушив у район активних бойових для оперативного ремонту та відновлення техніки у прифронтовій зоні.

«Основні несправності техніки по ходовій частині, дуже сильно вона тут вбивається. Часто бувають проблеми з форсунками, але по двигунах складних проблем немає», – поділився захисник.

Прикордонники працюють з технікою, як стаціонарно, так і за необхідності можуть виїхати для ремонту автомобілів. Оскільки мають на озброєнні мобільну автомайстерню, яка обладнана усім необхідним.

 Андрій переконаний, що усі мають допомогти державі у надскладний час, адже тільки згуртувавшись можна перемогти сильного та підступного ворога.

«Кожен на службі може знайти щось своє, тобто будь-яка спеціальність потрібна для перемоги. Ящо кожен буде відмовлятися, то нічого у нас не вийде, а так, разом – ми сила»,  – зазначив військовослужбовець.

 

Коментар
26/05/2024 Субота
25.05.2024
24.05.2024