Для прикордонників організували тренінг про викривачів корупції

23 Квітня 2024, 15:32
Для прикордонників організували тренінг про викривачів корупції 141
Для прикордонників організували тренінг про викривачів корупції

Співробітники прикордонного відомства прослухали тренінг, аби підвищити обізнаність про інститут викривачів та порядок роботи з ними.

Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

«Ваша задача – формувати нульову толерантність до корупції у своїй організації й ефективне повідомлення про корупцію. Тому сьогодні ми поговоримо про інститут викривачів та методи, які допоможуть вам сформувати дійсно доброчесну організацію і доброчесне суспільство», – зазначила керівниця відділу розвитку Інституту викривання НАЗК Анастасія Ренкас.

Під час навчання розглянули питання про соціальний статус та правову роль викривачів. А саме: хто такі викривачі корупції, які правові документи підтверджують їхній статус, механізм захисту викривача корупції, а також вплив антикорупційних уповноважених на культуру викривання в організації.

«Я розумію складність вашої роботи, оскільки викривачі – це ваші колеги. І саме ви повинні їх мотивувати та заохочувати, зокрема власним прикладом, не замовчувати корупцію», – зазначила експертка з питань антикорупційної політики та захисту викривачів ГО «Фундації інституційного розвитку» Олена Карпова.

Тренінг відбувся за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу (EUAM Ukraine).

 

Коментар
26/05/2024 Субота
25.05.2024
24.05.2024