Президент розписався на легендарній стелі Донецької області, яку раніше зафарбували активісти

19 Квітня 2024, 18:40
Володимир Зеленський 667
Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський відвідав Донецьку область і розписався на легендарній стелі біля в’їзду, яку раніше зафарбували покровські «активісти».

Про це повідомили на офіційному каналі Зеленського у Telegram, – пише УП.Життя. 

«Наша Донеччина. Наші воїни. Наші волонтери. Український народ. Усі, хто захищає нашу державу, її незалежність – життя України. Завжди маємо цінувати людей, які роблять усе, щоб Україна жила й не підкорилась окупанту.

І завжди маємо берегти памʼять про кожного й кожну, хто віддав своє життя, щоб вся Україна вистояла. Незалежність наша – це люди наші, їхня сила, дух усіх, хто у 2014 році та 24 лютого обрав для себе шлях сміливості – шлях України», – написав Зеленський.

Раніше четверо волонтерів з Покровська самотужки «оновили» стелу на в'їзді до Донецької області: вони здерли наліпки підрозділів і зафарбували підписи бійців, а потім покрили монумент свіжою фарбою.

Таке «оновлення» пам’ятного знака, на якому розписувалися військові протягом 10 років війни, викликало обурення серед українців.

Зокрема, парамедикиня добровольчого батальйону «Госпітальєри» Ірина Цибух написала: 

«Мені боляче. Це був пам'ятний знак з надпотужним сенсом та історією, а не просто повідомлення про в'їзд в область. Там були підписи наших побратимів, яких уже нема в живих. Можливо, це так боляче, бо ще нічого не закінчилося, а вже фарбою замальовано, наче й нічого не було».

Згодом військові знову почали залишати свої підписи та наліпки на стелі.

А Monobank зробив доступним новий дизайн для картки, на якому зображена стела Донецької області з позначками бійців.

Коментар
26/05/2024 Субота
25.05.2024
24.05.2024