«Знову маю можливість працювати», – переселенка з Куп’янська, яка переїхала на Волинь

16 Квітня 2024, 22:00
Тетяна Махнюк 488
Тетяна Махнюк

Харків’янка Тетяна Махнюк до початку війни працювала двірником в КП «Благоустрій», що у Куп’янську. Крім того, за плечима був досвід роботи швачкою, доглядачкою за тваринами на фермі, виконувала підсобні роботи на току і в садівничому господарстві.

Про це повідомили у Володимирській міській раді. 

За словами Тетяни Миколаївни, роботи вона не боялась і не боїться. Проте через воєнні дії в рідному селі Благодатівка змушена була покинути роботу, домівку і рятуватись із трьома дітками.

Оселилась пані Тетяна із сім’єю у Володимирі, де й почала шукати роботу. За допомогою звернулась у Володимир-Волинську філію Волинського ОЦЗ. Кар’єрний радник разом з безробітною склали індивідуальний план працевлаштування, визначили комплекс послуг та рекомендацій, який допоміг пришвидшити працевлаштування.

Фахівець центру зайнятості невдовзі запропонував розглянути вакантну посаду на участь у роботах тимчасового характеру у підприємниці Олени Карабась. За тиждень жінка швидко адаптувалася на робочому місці й була працевлаштована роботодавцем прибиральницею службових приміщень.

«Тож, завдяки своєму бажанню та допомозі працівників Володимир-Волинської філії я  знову маю можливість працювати», – каже пані Тетяна.

Коментар
26/05/2024 Субота
25.05.2024
24.05.2024