«Ніхто не народився військовим», – захисник з Луцька на псевдо «Алабай»

16 Квітня 2024, 21:40
Валентин 395
Валентин

Лучанин Валентин на псевдо «Алабай» понад рік тримає оборону на одній з ділянок фронту на сході України. Чоловік служить в 100-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ.

Історію чоловіка розповіли у 10-му армійському корпусі, – пише Суспільне. 

Чоловік став на захист країни з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Перший рік, з його слів, виконував завдання на українсько-білоруському кордоні. Бойові завдання на сході країни лучанин виконує вже рік, його військова професія – мінометник.

У підрозділі, де він служить Валентин, воюють бійці від 18 до 55 років. Зі слів бійця, наразі є нагальна потреба у війську – це захист Батьківщини.

«Таке ставлення в молодих людей, що не сильно хочуть сюди іти воювати, але ми як йшли теж нічого не вміли. Потрошки навчилися. Ніхто ж не каже, що будуть одразу посилати на «нуль». Все одно вас будуть навчати. Ніхто не народився військовим. Ніхто не був створений для цієї війни», – сказав лучанин.

Лучанин додав, що шанси бійця на успіх залежать від багатьох факторів: як від дотримання правил, вивчених на полігоні під час навчань, так і від виконання наказів командира безпосередньо в бойових умовах.

Коментар
26/05/2024 Субота
25.05.2024
24.05.2024