Пожежник з Полтави присвятив свій забіг колегам, які загинули внаслідок ворожого обстрілу

16 Квітня 2024, 14:05
Андрій Гречаний 151
Андрій Гречаний

Андрій Гречаний – 30-річний рятувальник, який взяв участь в Київському півмарафоні Незламності.

Зробив це в знак пам’яті харківських рятувальників, які загинули під час обстрілу росіян. Про це повідомило інтернет-видання Полтавщина.

Андрій має великий досвід участі у марафонах та півмарафонах з бігу. Під час одного з марафонів пробіг майже 63 кілометри. 

На Київському півмарафоні хлопець пробіг 3 кола по 7 кілометрів. Під час забігу Андрій подолав відстань у 21 кілометр, перебуваючи у спорядженні вогнеборця. Також він тримав в руках портрети полеглих колег: Владислава Логінова, Сергія Байдалінова та Володимира Матюшенка.

 «Я цей забіг присвятив хлопцям. Я коли готувався до півмарафону, десь буквально за 10 днів до нього, в місті Харкові, під час ліквідації наслідків ворожого обстрілу, стався повторний обстріл і троє моїх колег загинуло на місці. Я їм це присвятив… Це мінімум того, що я можу: вшанувати пам’ять людей, які пожертвували найціннішим – своїм життям задля порятунку інших людей. І в нас специфіка професії така, і я неодноразово виїздив на ліквідацію наслідків ворожих обстрілів і розумію, що в будь-який момент можу опинитися на їхньому місці», – розповів Андрій Гречаний.

Півмарафон тривав два дні й в ньому взяли участь понад 5 тисяч учасників. Організатори заходу зібрали більш як 2 мільйона гривень. Ці гроші направлять на спецобладнання для евакуаційних автівок на фронт медичного батальйону «Госпітальєри».

 

Коментар
26/05/2024 Субота
25.05.2024
24.05.2024