Як написати писанку: волинський писанкар Андрій Бондарук

15 Квітня 2024, 20:28
Андрій Бондарук 407
Андрій Бондарук

На Волині активно відроджується писанкарство. Великий внесок у відродження цієї древньої української традиції вкладає молодий майстер писанкарства з Луцької громади Андрій Бондарук. Чоловік очолює музей села Княгининок і активно проводить майстер-класи з писанкарства. 

Про це пише ВСН.

Як написати писанку

Писанки є двох видів – це писанки написані на порожньому яйці, які пишуться з метою подарувати комусь, вони довго зберігаються. А є писанки написані на цілому яйці, вони, як правило, фарбуються одним кольором і святяться на Великдень. Відповідно різна підготовка для написання тих чи інших писанок. 

«Якщо ми пишемо на порожньому яйці, то попередньо його потрібно видути, промити теплою водою, не використовуючи ні соди не оцту, просто теплою водою. Так само як ми готуємося писати на повному яйці й щоб його потім зварити, то найперше шукаємо аби яйце було чисте, якщо буде бруд, то навіть якщо його помити, потім не буде ідеальної структури», – каже чоловік.

Хімічна фарба вона добре фарбує однорідно, а от цибульник чи кропивник вимагає, аби яйце було ідеальне. Так само їх миємо і для того, щоб фарбувати у кропивнику чи цибульнику, то попередньо яйця повинні бути теплі: ні з льоху, ні з холодильника, ні з балкона, а саме кімнатної температури, тоді віск по ньому буде ідеально лягати. А якщо писати по холодному яйці, то віск буде дуже швидко застигати й злущуватися. 

Також потрібен писачок і віск. Віск краще обирати той, який виготовляють пасічники, якщо є знайомий пасічник, попросіть у нього шматочок воску, то це буде найкраще. Якщо ж немає знайомих пасічників, то в нас є в Луцьку кілька магазинів бджільництва і можна його придбати там. Інколи в храмах продають свічки із воску, але цей віск є занадто оброблений, тому не бажано писати таким воском.

«Для того, щоб писанка вийшла гарною, потрібно написати візерунки, бажано, щоб писачок не був занадто тоненький, якщо брати дуже тоненький, то ті лінії можуть потім просто злущитися. Лінії мають бути середньої товщини, або навіть широкі. Пишемо 7-10 яєць, залежно від того, якої місткості каструля. Далі, як правило, спочатку варяться крашанки, коли крашанки зварилися й у нас є вже насичений відвар, то чекаємо, коли той відвар схолоне», продовжує Андрій.

Не можна писанки опускати в гарячу воду, вона має бути тепла, трохи тепліша за кімнатну температуру. Тоді кладемо писанки у відвар, щоб вони не торкалися одна до одної й тримаємо так пів години-годину, помаленьку яйце намокає, починає фарбуватися, тоді ставимо на вогонь і варимо 7-9 хвилин, за цей час яйце звариться і віск злазить не утворюється плямок, тому що він стікає по мокрому яйці.

В якому стані сучасне писанкарство Волині

«Коли я почав писати писанки, то в Луцьку було лише два чи три осередки, де писали писанки. Перший такий осередок – це був Краєзнавчий музей, вони вже багато років проводять обласні конкурси писанкарства, збирають писанки старовинні, вони проводять заняття на базі музею. Другий такий осередок – це є художня школа. Не знаю як зараз, але на той час, коли я навчався, то дуже ґрунтовно до цього підходили й також писали писанки. Зараз людей, які займаються писанкарством побільшало, вони проводять майстер-класи, писанки пишуть в багатьох школах, художніх в школах – можна впевнено сказати, що писанкарство на Волині розвивається», – розповідає Андрій Бондарук.

 

 

Коментар
26/05/2024 Субота
25.05.2024
24.05.2024