Француженка побила світовий рекорд скелелазіння заради підтримки онкохворих

15 Квітня 2024, 15:14
Анук Гарньє 180
Анук Гарньє

Анук Гарньє – 34-річна альпіністка, яка піднялася на Ейфелеву вежу на висоту 110 метрів за 18 хвилин, встановивши новий рекорд.

Таким чином жінка зібрала кошти на лікування хворим на рак. Про це написано в The Guardian.

Рекордсменка почала займатися скелелазінням два роки тому після перемоги на чемпіонаті світу з подолання смуги перешкод у своїй віковій категорії. Її надихнула спортсменка Іда Матільде Стінсгаард, яка піднялася на висоту 26 метрів у 2022 році і встановила рекорд «найвищий підйом серед жінок».

 «Я сказала собі: 26 метрів – це не так багато, на який пам'ятник я можу вилізти?», – сказала Анук.

А саме до цього рекорду альпіністка готувалася цілий рік. На шляху до нього було багато перешкод. Зокрема, погода «не завжди була її союзником», і доводилося координувати плани всіх, хто брав участь у цьому проєкті. Проте вона не переставала вірити і її «божевільна мрія стала реальністю».

«Моя мрія здійснилася. Це чарівно. Якщо я в чомусь і не сумнівалася, так це в тому, що я це зроблю», – зазначила рекордсменка.

Також альпіністка розповіла, що хотіла зібрати гроші для «Ліги проти раку» після того, як у її матері діагностували цю хворобу.

«Я бачила, як вона бореться. Я хотіла зробити свій внесок», – розповіла вона.

Коли альпіністка спускалася, знизу чекали її рідні. 

«Було так красиво виглядати, як вони пишаються. Саме вони прищепили мені цю дисципліну спорту, завжди викладатися якнайкраще, завжди прагнути до досконалості. Саме завдяки їм сьогодні я можу робити надзвичайні речі», – поділилася жінка.   

 

Коментар
26/05/2024 Субота
25.05.2024
24.05.2024