Курсанти сухопутних військ посадили нащадок «Дуба Запорізького»

12 Квітня 2024, 14:56
Курсанти сухопутних військ посадили нащадок «Дуба Запорізького» 148
Курсанти сухопутних військ посадили нащадок «Дуба Запорізького»

У Національній академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного висадили унікальний дуб.

Про це повідомив очільник Академії, генерал-лейтенант Павло Ткачук

Саме під цим дубом у 1676 році на Хортиці кошовий отаман Іван Сірко з козаками Запорізької Січі писали знаменитого листа турецькому султану.

«Дуб Запорізький – не просто частина нашого природного середовища. Це – живий символ нескореності та історії народу України. Маючи понад 700 років, це дерево є свідком багатьох історичних подій та поколінь українців, які під його гілками знаходили притулок, сили та натхнення. Нехай цей саджанець росте й міцніє, як і наша воля до свободи та незалежності. І нехай кожен курсант та працівник Національної академії сухопутних військ, споглядаючи його, згадує про велич нашої історії та багатства, які ми повинні зберегти для майбутніх поколінь», – зазначив Павло Ткачук.

Цей захід організували начальник управління охорони природних ресурсів Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Андрій Сенюк, а також Володимир Баточенко, старший науковий співробітник національного природнього парку «Північне Поділля», який активно бере участь у збереженні живих символів нашого козацького минулого та звитяжного сьогодення.

 

Коментар
26/05/2024 Субота
25.05.2024
24.05.2024