«Браконьєрську» рибу передали на благодійність Луцькому зоопарку

03 Квітня 2024, 15:26
«Браконьєрську» рибу передали на благодійність Луцькому зоопарку 223
«Браконьєрську» рибу передали на благодійність Луцькому зоопарку

Працівники рибоохоронного патруля на Волині передали 8,3 кілограма риби до Луцького зоопарку.

На корм тваринам віддали рибу вилучену у порушників правил риболовлі на водоймах області. Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Відповідно до рішень районних судів про конфіскацію незаконно виловленої риби, комісією прийнято рішення щодо безоплатної передачі риби на корм тваринам у вигляді благодійної допомоги. У даному випадку рибу передали комунальному підприємству Луцький зоопарк.

Крім цього, в ході рибоохоронних рейдів природоохоронці вилучили мешканців водойм з безгосподарських сіток. При виявлені у заборонених знаряддях лову живу рибу випустили назад у водойму.

Довідково: За I квартал 2024 року працівники Волинського рибоохоронного патруля попередили завдання шкоди рибним запасам на суму 802 690 гривень.

За вилов риби забороненими знаряддями лову на порушника чекає адміністративна відповідальність за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (грубе порушення правил рибальства), а саме накладення штрафу від 340 до 680 гривень з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих живих ресурсів.

Окрім цього порушник має сплатити суму завданих збитків рибним запасам України.

 

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром