Дружина загиблого захисника з Одещини передала автомобіль чоловіка його побратимові

13 Лютого 2024, 13:49
Олександр 423
Олександр

Дружина загиблого захисника Юраш Олександра Ілона передала авто чоловіка на фронт його побратиму Олександру.

Про це повідомляє «Юг.Today»

Житель села Трудове, солдат Юраш Олександр Володимирович загинув 10 січня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Райгородок Луганської області.

Служив захисник в Окремій танковій бригаді разом з земляками з Ізмаїльського, Кілійського та Арцизкого районів (у колишніх межах). Минулого року друзі-волонтери зібрали гроші на купівлю авто для підрозділу. Оформили транспортний засіб на ім’я Олександра.

«У зборі брали участь жителі Кілійської громади, рідного села Саші – Трудового, усього району та різних куточків області, пересилали гроші і люди з-за кордону…», – розповіла військова та волонтерка Наталія Мостовенко.

Пізніше так само усім миром збирали кошти на ремонт авто. Зараз «бусик» знову в строю. Але його хазяїн вже ніколи не сяде за кермо.

Автівку дружина загиблого Інна вирішила передати його побратиму. Теж Олександру і теж земляку – з Ізмаїла.

«Оркодав, на якого ми збирали разом з вами, залишається служити вірою і правдою в підрозділі танкістів. Дякуємо Олександру (побратиму) за службу! Нехай Господь береже Вас. Дякуємо дружині за прийняте рішення! Родині висловлюємо співчуття, нашу підтримку. Саша Юраш, Вічна пам’ять тобі Герою! Ти завжди в наших серцях!» – написала Наталія.

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром