Водій пожежної частини Одещини розповів про переїзд з Донеччини

12 Лютого 2024, 18:04
Максим Мерецький 411
Максим Мерецький

Максим Мерецький, водій пожежної частини Одещини. Чоловік з Донецької області, з міста Новогродівка. Він вчасно «схопив» дружину та виїхав з пекла. І досі переконує усю свою велику родину, що «досить жити під постійними обстрілами!». 

Про це йдеться на фейсбук-сторінці ДСНС України

Чоловік зізнається, він щоденно на зв’язку зі своїми рідними – батьками, братами, сестрами, які залишаються там, де кожного дня дахи пробивають уламки від різних російських вибухівох. 

«Там не можна спокійно засинати, неможливо працювати, не можна навіть сподіватися, що прокинешся зранку… Я їм телефоную, але від того не стає легше», – розповідає він.

В Одесі Максим разом із дружиною довго шукав свій притулок, вони народили донечку. Спочатку в гарнізоні йому було страшно, але нового побратима прийняли «як свого», швидко всьому навчили та ввели в курс справи.

«Вже тут отримав чималий досвід, хоча «прильоти» й відрізняються, але мої обов’язки залишаються незмінними. Я повинен виконувати все чітко та правильно, бо відповідаю за весь особовий склад, який везу до місця виклику. Кожна секунда на рахунку, і від мене залежить можливість наших вогнеборців вчасно прийти на допомогу та врятувати!», – розповідає він.

Повертатися у Донецьку область Максим не планує. Тепер дім, про який він мріяв, знаходиться в Одесі: 

«Я знаю, що рано чи пізно, але настане мить, коли я перестану так сильно хвилюватися за своїх рідних, що залишаються там. Видихну, візьму свою кохану дружину та улюблену донечку, спокійну зустріну світанок біля моря і забуду назавжди, що таке повітряна тривога!».

Максим Мерецький
Максим Мерецький

Коментар
01/03/2024 Четвер
29.02.2024