Щоб допомогти жінці, закарпатські медики подолали пішки 5 кілометрів гірської дороги

22 Січня 2024, 15:33
Медики 613
Медики

Виклик від 40-річної жительки селища Дубове медики отримали вранці 20 січня. Однак, через ожеледицю та снігові замети ні «швидка», ні техніка рятувальників виявилися безсилими.

Як розповідають на сторінці Закарпатського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, будинок, де мешкає пацієнтка, знаходиться високо в горах і медичне авто через ожеледицю та відсутність дороги проїхати не могло. На жаль, і техніка рятувальників теж не спромоглася здолати бездоріжжя.

«Тоді я і водій нашої бригади Василь Брай, взяли ноші, сумку з медикаментами, дефібрилятор і разом з рятувальниками пішки попрямували вверх до пацієнтки. Дуже вдячний фахівцям ДСНС, що радо відгукнулись на наше прохання допомогти. Адже потім пацієнтку довелось нести на ношах більше ніж 5 км, і без їхньої допомоги нам було б дуже важко», – розповідає Андрій Обринський.

Після огляду, надання першої допомоги та знеболення пацієнтку поклали на ноші й транспортували вниз до машини «швидкої», а відтак – до Тячівської районної лікарні, де на неї вже чекали медики.

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром