Медсестра та ютуб-блогерка з Любешева п’ять років живе без електрики у хаті

12 Січня 2024, 16:08
Марія Симонович у 2022 році почала вести ютуб-канал. 1380
Марія Симонович у 2022 році почала вести ютуб-канал.

Марія Симонович – відома медсестра-дюймовочка у Любешівській багатопрофільній лікарні. А ще – блогерка, яка любить займатися домашніми справами і розповідати про це на ютуб-каналі «Захоплення Марічки». 

От тільки на заваді у неї проблема – відсутність електрики в будинку. Уже рівно п’ять років жінка живе без електрики у хаті, пише Нове життя.

«Люди просто не розуміють, як це важко жити без електрики у хаті. Якось у коментарях хтось запитав, чому я не заплачу борги по комуналці, щоб світло повернули, а я відповідаю, що воно до мого будинку зовсім не підведене», – розповідає Марія Симонович. І дійсно, на акуратних стінах в отворах, де мали би бути розетки, темніють чорні діри, а зі стелі звисають дроти для ламп.

Марія Симонович у 2022 році почала вести ютуб-канал.
Марія Симонович у 2022 році почала вести ютуб-канал.

Жінка вже звикла до самотності у власній хаті і навіть каже, що тепер це їй дуже до вподоби. Та й блогерством займатися простіше на самоті, коли ніхто не заважає. Своїх колег з ютубу називає маленькою сім’єю і зазначає, що багато завдячує їм. Адже вони допомагають один одному, підтримують та діляться порадами для розвитку каналу.

«Захоплення Марічки» лише минулого року вдалося монетизувати. Ще трохи – і любешівка почне заробляти на своєму хобі. А там і розвиток пришвидшиться, тому що все велике починається з малого.

Та Марічка Симонович має залізний принцип. Не знімати і не викладати відео на своїй основній роботі в лікарні. Її ж жінка теж дуже любить, бо мріяла про неї з дитинства. І ця мрія здійснилася так само, як і про власний дім. А отже, здійсняться й інші мрії медсестри.

Попри всі біди і перешкоди, Марічка Симонович не полишає ентузіазму. Хоч не обходиться і без кризових моментів, та все ж вона показує, що якщо не втрачати сили і терпіння – то всього можна досягнути.

Соломія МУСІРІВСЬКА.

 

Коментар
13/06/2024 Четвер
13.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром