На Маневиччині поліцейські стали Святим Миколаєм для сина свого колеги, який загинув на війні

06 Грудня 2023, 16:45
Фото: сектор комунікації поліції Волинської області 2134
Фото: сектор комунікації поліції Волинської області

У День святого Миколая поліцейські Маневиччини завітали вгості до сім’ї загиблого на війні з Росією колеги, аби привітати зі святом його сина та вручити подарунки.

Це свято семирічний Олег вперше святкує без батька. 30-річний Володимир Степашук загинув 13 вересня 2023 року, виконуючи бойове завдання на Донеччині, повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

Читати також: Луцькі поліцейські привітали сімʼю свого загиблого колеги Романа Гіренка та вручили їм ключі від службової квартири

Поліцейські подарували хлопчику різноманітні іграшки, солодощі та омріяне дитяче ліжечко.

«Бажаємо тобі, Олежку, міцного здоров’я, гарного настрою, вірних друзів, здійснення мрій та щасливого дитинства під мирним небом України», –  привітав хлопчика начальник відділення поліції №1 (сел. Маневичі) Камінь-Каширського РВП Сергій Назарук.

Очільник Маневицької поліції запевнив, що колеги постійно будуть підтримувати сім’ю з будь-яких питань та завжди прийдуть на допомогу.

«На жаль, ми не зможемо замінити загиблого батька та чоловіка, але можемо дарувати їм свою любов та турботу», – сказав Сергій Назарук.

Фото: сектор комунікації поліції Волинської області
Фото: сектор комунікації поліції Волинської області

Нагадаємо, Володимир Степашук – колишній начальник сектору дізнання Маневицького відділення поліції. 13 років він віддано служив українському народу, сумлінно виконував службові обов’язки. У лютому 2023 року став бійцем полку спеціального призначення. Загинув, як Герой, у бою 13 вересня 2023 року.

 

Коментар
01/03/2024 Четвер
29.02.2024