Луцький бібой виборов четверте місце Чемпіонату України з олімпійського брейкінгу

04 Грудня 2023, 23:15
Фото: Алгоритм дій 412
Фото: Алгоритм дій

Луцький бібой Reborn виборов четверте місце Чемпіонату України з олімпійського брейкінгу

Чемпіонат України з брейкінгу пройшов у Києві, навіть масштабний обстріл напередодні не завадив проведенню баттлу, повідомляє ГО «Алгоритм дій».

Позмагатись за звання «найкращих атлетів» у столицю зʼїхались понад 400 бібоїв і бігерлз з усієї країни.

Переможців обрали в чотирьох вікових категоріях: PRO (19 років і старше), Amateur (16-18 років), Beginner (12-15 років) та Starter (6-9 років). За результатами цих змагань Всеукраїнська федерація танцювального спорту невдовзі сформує збірні, які братимуть участь в Чемпіонатах Європи та Світу у 2024 році, а також у відборі на Юнацькі олімпійські ігри-2026 в Дакарі.

Серед атлетів був і луцький бібой – Максим Борсук (Reborn), який зайняв 4 місце в категорії «Pro». Reborn розповідає, що за можливості завжди бере участь у змаганнях, де може проявити свій стиль. 

«Виступаючи на таких чемпіонатах, я почуваюся легко та впевнено, без зайвих емоцій та хвилювань. Особливо надихаюсь, коли отримую зворотний зв'язок від глядачів. Для мене важливо, що змагання бібоїв і бігерлз відбувається в Україні, адже усі учасники отримують великий майданчик, де демонструють свою майстерність. Можуть ще раз нагадати про себе – я є, я досі танцюю, у мене є свій стиль. А також отримати нагоду представляти власну країну на міжнародних чемпіонатах», – розповів Максим Борсук і запевнив, що наступного року знову змагатиметься за участь в Олімпійських іграх.

Нагадаємо, у 2024 році брейкінг вперше дебютує як офіційний олімпійський вид спорту на Олімпіаді, що відбудеться в Парижі з 26 липня по 11 серпня. 

Попереду на спортсменів чекають три змагання в Гонконгу (15-16 грудня) та 2 чемпіонати Olympic qualifier series в Будапешті й Шанхаї. За результатами цих змагань стане остаточно відомо, хто саме з команди отримає ліцензію на участь в Олімпійських іграх.

До слова, луцькі школи брейкінгу завжди були помітними на карті України та світу. Серед відомих  –  «Сучасник», «Iron City Breaking School», «Castle Studio», «Школа сучасного танцю «Stylez», «ProstirDance». 

Багато років підряд місцеву культуру брекінгу розвивали тепер відомі бібої – Андрій Хомич, Андрій Слайковський, Дмитро Монатик, Михайло Цвєтков, Андрій Онопрієнко, Олександр Філін. І ось тепер – нові імена, серед який і Максим Борсук або, як усі звикли називати, Reborn. 

 

Коментар
01/03/2024 Четвер
29.02.2024