«Різдвяна листівка з Ужгорода»: на Закарпатті стартував щорічний конкурс для дітей

03 Грудня 2023, 17:15
Фото: Ужгородський пресклуб 508
Фото: Ужгородський пресклуб

Стартував традиційний передсвятковий творчий конкурс «Різдвяна листівка з Ужгорода», який щорічно організовує Ужгородський пресклуб.

Про це Суспільному повідомила голова Ужгородського пресклубу Ірина Бреза.

Конкурс малюнків «Різдвяна листівка з Ужгорода» триватиме до 18 грудня. Окрім зображень зими та свят, Ужгородський прес-клуб закликає учасників малювати і Перемогу України. Для участі у конкурсі запрошують творчих закарпатців та закарпаток віком від 2 до 16 років.

«Діти можуть подавати на конкурс «Різдвяна листівка з Ужгорода» тематичні малюнки, які, за результатами читацького голосування, будуть надруковані та стануть справжніми поштовими листівками. Їх підпишуть усі охочі, а волонтери забезпечать різдвяних листівок доставку військовим на фронт», — розповіла Ірина Бреза.

12 малюнків, поданих на конкурс, які наберуть найбільшу кількість «лайків» у соцмережах будуть надруковані у вигляді листівок і увійдуть у святковий набір «Різдвяна листівка з Ужгорода». Автори робіт-переможців отримають смачний святковий подарунок і набори з 12 листівок.

«Малюнки (якісні скани або фотографії) надсилайте до 18 грудня на email: [email protected] з поміткою Christmas card. Обов’язкова інформація у листі з малюнком: ім’я дитини, вік, контакти батьків», — додає Ірина Бреза.

Коментар
01/03/2024 Четвер
29.02.2024