У Луцьку збирають подарунки до Миколая, які відвезуть дітям зі звільнених Лиману та Ізюму

29 Листопада 2023, 11:20
У Центрі позашкільної освіти Волинської обласної ради розпочали збір канцелярії та солодощів для дітей Ізюму та Лиману. 646
У Центрі позашкільної освіти Волинської обласної ради розпочали збір канцелярії та солодощів для дітей Ізюму та Лиману.

У Центрі позашкільної освіти Волинської обласної ради розпочали збір канцелярії та солодощів для дітей Ізюму та Лиману.

Як розповіла Суспільному директорка центру Оксана Філіпчук збір і упакування планують завершити до 1 грудня, щоб у День Святого Миколая передати подарунки дітям.

Читати також: У Луцьку збирають різдвяні подарунки для військових на передову

З її слів, на Всеукраїнському форумі позашкільників до керівників навчальних закладів звернулась керівниця раніше окупованого, тепер звільненого міста Лиману. Вона говорила про те, що діти, які проживають на території Лиману, абсолютно позбавлені не лише навчального процесу, а й занять творчістю у позашкільних закладах.

«Діти займаються по будинках з вчителями. У них немає інтернету та онлайн навчання. Дітям не вистачає елементарних речей, зокрема, і канцелярії», – каже Оксана Філіпчук.

Подарунки повезуть мікроавтобусом і віддадуть військовим зі 100-ої бригади ТРО, які вручать пакунки особисто дітям, каже волонтер Валерій Філіпчук. Він раз у два тижні їздить до військових на Лиманський, Куп’янський напрямок, у міста Слов’янськ та Краматорськ.

Відправляти вантаж з подарунками дітям Лиману та Ізюму волонтери планують 4 грудня.

 

Коментар
01/03/2024 Четвер
29.02.2024