Зробив коханій пропозицію, коли проїжджали російські танки: історія кохання ведучого Євгена Синельникова

28 Листопада 2023, 18:19
Євген Синельников із дружиною під час весілля у Бучі 417
Євген Синельников із дружиною під час весілля у Бучі

Євген Синельников – відомий український режисер, блогер, один із ведучих популярного туристичного шоу «Орел і решка». Перший шлюб Євгена зійшов нанівець якраз через постійні роз'їзди. У другому режисер та ведучий робить спільний проєкт із дружиною, щоб не розставатися.

Обидві обраниці Євгена Синельникова є його однокурсницями. Доля склалася так, що вперше одружився молодик з Оленою, а не з Наталею, та за 20 років виправив цю помилку, йдеться на сайті Одна хвилина.

Нагадаємо, нещодавно Синельников зняв у Луцьку випуск свого нового ютуб-проєкту «Крафтові мандри».  

Читати також: Дудки-викрутки, волинки, бекачі: луцький майстер виготовляє старовинні музичні інструменти

Перший шлюб Євгена Синельникова розпався через подорожі

У шлюбі з Оленою народився син, якого подружжя назвало Олексієм. От тільки працювали чоловік та дружина в різних командах тревел-шоу «Орел і решка». Отак і вийшло, що моталися по світу, перебуваючи в різних куточках.

Додому навідувалися дуже рідко. Ще й не завжди одночасно. А якщо й перетиналися, то навіть не було про що говорити. Обоє усвідомили, що давно стали чужими людьми. Тож розлучилися після 20 років спільного життя.

Друга дружина Євгена Синельникова

Синельников не став підшукувати собі нову обраницю. Стосунки склалися зі старою подругою зі студентських років Наталею. На жаль, на заваді їхньому щастю стала війна. 24 лютого 2022 року родина перебувала в будинку в Бучі, тож знає не з чужих слів, що таке окупація.

Саме коли вулицею проїжджали російські танки, Синельников зробив коханій жінці пропозицію. Вибратися з пекла вдалося лише через два тижні. На руїни свого будинку Женя з Наталею повернулися влітку 2022 року.

Весілля вирішили зіграти прямо тут, щоб наголосити – життя триває попри всі негаразди. Будинок батьків Євгена в Гостомелі теж не вцілів. Але ніщо не могло стати на заваді їхньому щастю.

Після закінчення війни подружжя Синельникових планує обвінчатися в Грузії, де у мандрівника залишилося багато друзів.

Євген Синельников із дружиною під час весілля у Бучі
Євген Синельников із дружиною під час весілля у Бучі

 

Коментар
01/03/2024 Четвер
29.02.2024