Завдяки картці Монобанку у Франкфурті в лікарні знайшли українця, якого вважали зниклим безвісти

28 Листопада 2023, 12:21
Фото ілюстративне: freepik.com 309
Фото ілюстративне: freepik.com

У клініку німецького міста Франкфурт потрапив пацієнт без свідомості у критичному стані, який не міг говорити та підключений до апарату штучної вентиляції легень. При ньому з речей була лише карта monobank.

Завдяки їй вдалося з’ясувати, що цей чоловік – українець, родина якого довгий час вважала його зниклим безвісти, розповів на своїй сторінці у фейсбук один із засновників банку Олег Гороховський.

Клініка написала листа на електронну пошту банку. Співробітнику, який прочитав цей лист, вдалося ідентифікувати клієнта. У базах даних МВС цей чоловік був зазначений зниклим безвісти.

Після детального аналізу профілю клієнта, виявили декілька переказів на карту, збережену під контактом «Мама». Після цього всю інформацію про інцидент передали у відповідні державні органи України, включно з Генеральним консульством України у Франкфурті.

«Нас запевнили, що клієнту буде надана необхідна допомога нашим консульством і він возз'єднається з сім'єю, коли одужає. Сім'я раніше не мала з ним зв'язку – довгий час він вважався зниклим безвісти. Ось так наша карта та людяність роблять маленькі дива», – йдеться у дописі.

 

Коментар
01/03/2024 Четвер
29.02.2024