Луцькі волонтери вчилися тактичної медицини та правил поводження зі зброєю

02 Жовтня 2023, 17:44
У Ковелі провели навчально-тренувальний захід для волонтерів 1146
У Ковелі провели навчально-тренувальний захід для волонтерів

У Ковелі провели навчально-тренувальний захід для волонтерів, який приурочили до дня туризму.

Всесвітній день туризму відзначають 27 вересня. Тренування пройшли у суботу, 30 вересня, на базі центру національно-патріотичного виховання «Волинська Січ». До навчань долучилася і кореспондентка Район.Життя.

Тактична медицина для волонерів
Тактична медицина для волонерів

Голова ГО Інфраструктурний клуб» Іван Мирка
Голова ГО Інфраструктурний клуб» Іван Мирка

Близько двадцяти волонтерів з Луцька та області зустрілися для проходження військового вишколу під назвою «Туризм з порохом від Івана Мирки». Організатором виступила громадська організація «Інфраструктурний клуб».

«До дня туризму зібралися люди, мета яких є – перемога. Люди, які щодня на своєму маленькому місці роблять великі справи», – зазначив організатор Іван Мирка.

Волонтери з турнікетами
Волонтери з турнікетами

Організатори повідомили, що мали на меті програму, яку втілили протягом одного дня. Так, волонтери набули навичок тактичної медицини, здобули практичні навички поводження зі зброєю та навчилися їсти армійські пайки.

«Вишкіл провели через рольову гру «Волинський батальйон». Рольова гра полягала в тому, що всі учасники навчання стали повноцінними членами батальйону, отримали військові звання і професії, завдання і посади», – поділився пан Іван.

Для учасників вишколу підготували не тільки теоретичну базу, а й практичні відпрацювання. Кожен мав накласти собі турнікет на «поранену» кінцівку та засвоїти правила поводження зі зброєю.

Правила поводження зі зброєю
Правила поводження зі зброєю

Вивчення турнікетів
Вивчення турнікетів

«Так мед всіх вразив. Система MARCH засвоєна. Турнікет вивчений. Синяки як доказ. Як тримати, носити, застосовувати зброю, щоб постраждав лише ворог – опановано», – запевнили учасники тренінгу.

Обід в польових умовах
Обід в польових умовах

На обід в польових умовах готували американський сухий пайок «XMRE», волинський сухий пайок «НЗ450» та бограч на відкритому вогні.

 

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром