«Родинам захисників»: у Міноборони презентували проєкт, щоб допомогти запобігти стресу в сім’ях військових

10 Серпня 2023, 18:07
Фото ілюстративне 676
Фото ілюстративне

Соціальний проєкт «Родинам захисників» створений, щоб роз'яснити, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників і захисниць та поінформувати членів сімей військових про канали комунікації із ЗСУ.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерстві оборони.

Як зауважила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, ідея виникнення з’явилася під час активного спілкування з родинами військовослужбовців, які наразі перебувають у зоні активних бойових дій. Найчастіше у сімей мобілізованих виникають питання, наприклад, через відсутність звʼязку із захисником протягом кількох днів, брак комунікації з командуванням частини, недостатність поінформованості про те, куди звертатися за підтримкою.

«Тому ми обʼєднали зусилля Міноборони, Генштабу, інститутів громадянського суспільства та розробили прості рекомендації з відповідями на найчастіші запитання. Проєкт візуалізовано у достатньо інформативний буклет та відповідні три відеоролики соціальної реклами, які покликані допомогти сімʼям військових», – зазначила Ганна Маляр.

Зокрема, представили буклет, у якому власноруч можна заповнити необхідні дані про родича, а також завжди мати при собі перелік основних контактів, за якими слід звертатися з різних ситуацій, що можуть виникнути.

«Ми сподіваємося, що в такий спосіб покращимо й спростимо, зробимо комфортнішим і спокійнішим очікування на близьких та рідних вдома. Вважаю, що у кожного в родині десь на холодильнику ця пам’ятка-довідник обов’язково має бути. А хто звик користуватися мобільним – буклет доступний для завантаження через QR-код», – наголосила Ганна Маляр.

Презентований буклет буде доступний у друкованому вигляді у ТЦК та СП, місцевих ЦНАПах та через QR-код на сайті Міністерства оборони. Крім того, Міноборони розпочало поширення соціальної реклами у вигляді відеороликів.

Коментар
30/11/2023 Середа
29.11.2023