Український блогер під час стріму зібрав вісім мільйонів гривень на армію і розплакався

17 Липня 2023, 14:21
Український блогер Leb1ga/ Скрін із трансляції 1645
Український блогер Leb1ga/ Скрін із трансляції

Український блогер та тік токер Михайло Лебіга (відомий в мережі під ніком Leb1ga) провів онлайн-збір на безпілотники «Сич» для  Головного управління розвідки і зібрав понад вісім мільйонів гривень, хоч планував лише три.

Від цієї звістки блогер розплакався у прямому ефірі, трансляція відбулася на сервісі Twitch.

Спочатку Лебіга планував зібрати 2 658 000 на один безпілотник, але цю ціль йому вдалося досягнути вже за першу годину стріму, який тривав майже вісім годин.

«Зараз четверта ранку і наш збір закрито. Тут зараз 6000 людей в четвертій ранку в понеділок. Для мене це — один із кращих днів у моєму житті. Ви — кращі люди, яких я бачив. Цей збір — це показник тим людям, які не використовують ресурс, не роблять, що могли би робити», — сказав блогер.

До слова, цей стрім вийшов у топ-1 на Twitch не лише в Україні, а й у світі. 

Блогер зібрав понад вісім мільйонів гривень
Блогер зібрав понад вісім мільйонів гривень

Довідково: Михайло Лебіга – популярний 25-річний український блогер, стірмер та тік токер. Він часто стрімить ігри в Dota 2 або коментує реаліті-шоу. На Twitch має 134 000 підписників.

Twitch – популярна онлайн-платформа для прямих трансляцій та перегляду відеоконтенту, в основному тут обговорюють відеоігри та кіберспорт. Глядачі можуть дивитися стріми в режимі реального часу та спілкуватися у чаті.

 

Коментар
01/03/2024 Четвер
29.02.2024