Для дружин загиблих військових провели духовно-психологічну програму у «волинській Швейцарії»

04 Лютого 2023, 10:30
Це вже другий такий захід у Воротнівському лісництві 1089
Це вже другий такий захід у Воротнівському лісництві

Для дружин військових, які загинули в російсько-українській війні, провели духовно-психологічну програму у «волинській Швейцарії».

Це вже другий такий захід у Воротнівському лісництві, повідомляє їх організатор, засновник руху «Меценати для солдата» Руслан Теліпський.

«Це дозвілля з елементами психологічної реабілітації для дружин, щоб вони трішки переключились і подбали про себе: знайти час на себе, прогулятись на природі, подихати свіжим повітрям, викричатись, покормити птахів, попрацювати з психологом і зустрітись з духівником», – розповідає Руслан.

На пропозицію зголосилося семеро дружин загиблих воїнів із двох областей. Жінки між собою знайомилися, гуртувалися, ділилися своїм болем і підтримували одна одну. 

«При потребі і бажанні будемо продовжувати такі практики і в подальшому. Хоча б раз на місяць. Якщо хтось може розширити дозвілля чи запропонувати інші варіанти проведення часу – то ми радо вислухаємо ваші пропозиції», – кажуть волонтери.

Якщо хтось із дружин або сімей з дітками Небесних Воїнів (або де хлопці зазначені як зниклі безвісти чи у полоні), готові приїхати до Луцька на різні програми, для цього потрібно заповнити гугл-форму за посиланням. 

 

 

 

Коментар
24/03/2023 П'ятниця
24.03.2023
15:35