стрічка

На війні загинув львівський журналіст Юрій Лелявський

04 Жовтня 2022, 10:07
Юрій Лелявський 750
Юрій Лелявський

28 вересня під час виконання завдання у складі десантно-штурмового підрозділу загинув в бою з російськими окупантами начальник служби зв’язків з громадськістю 80-ої окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України капітан Юрій Лелявський.

Про це повідомляє Національна спілка журналістів України з посиланням на командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Юрій Лелявський – професійний журналіст, родом зі Львова. У цивільному житті він багато років працював у різних виданнях та загальнонаціональних телеканалах.

У 2014-15 роках Юрій висвітлював тривожні події в Криму та на сході України, через що в 2014 році двічі потрапляв у полон до проросійських бойовиків – спочатку в захопленому Слов’янську, а потім – на Луганщині. 

Після полону вступив до ЗСУ. Він працював на посаді начальника пресслужби та служби зв’язків з громадськістю 10-ої гірсько-штурмової бригади та 80-ої окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

Неодноразово Юрій здійснював зйомку бойової роботи десантно-штурмових, артилерійських, інженерно-саперних підрозділів, по декілька діб виконував завдання пліч-о-пліч з десантниками. За це його поважали в бригаді, а дані матеріали неодноразово були у вітчизняних та іноземних ЗМІ.

Коментар
08/12/2022 Четвер
08.12.2022
07.12.2022