стрічка

Петиція про легалізацію одностатевих шлюбів набрала необхідну кількість голосів

02 Серпня 2022, 18:36
Петиція про легалізацію одностатевих шлюбів набрала необхідну кількість голосів 3675
Петиція про легалізацію одностатевих шлюбів набрала необхідну кількість голосів

Петиція про легалізацію одностатевих шлюбів набрала 28 592 голоси з 25 тисяч необхідних і президент Володимир Зеленський відповів на неї.

Відповідь опублікували на платформі електронних петицій.

У відповіді йдеться, що в умовах воєнного стану змінювати Конституцію не можна, але Уряд  напрацьовував варіанти рішень стосовно легалізації в Україні зареєстрованого цивільного партнерства у рамках роботи з утвердження та забезпечення прав і свобод людини.

«У сучасному світі рівень демократичності суспільства вимірюється у тому числі через політику держави, спрямовану на забезпечення рівних прав для усіх громадян. Кожен громадянин є невіддільною частиною громадянського суспільства, на нього поширюються усі права і свободи, закріплені в Конституції України. Усі люди є вільними і рівними у своїй гідності та правах. Права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними (стаття 21 Конституції України). Сімейним кодексом України визначено, що сім'я є первинним та основним осередком суспільства. Сім'ю складають особи, які спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки. За Конституцією України шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка (стаття 51). В умовах воєнного або надзвичайного стану Конституція України не може бути змінена (стаття 157 Конституції України)», – йдеться у тексті відповіді.

Володимир Зеленський звернувся до Прем’єр-міністра України з проханням розглянути порушене в електронній петиції питання та поінформувати про відповідні результати.

Коментар
16/08/2022 Понеділок
15.08.2022
14.08.2022